МИ ВІДКРИТІ!
ПРАЦЮЄМО ЩОДНЯ,
з 12:00 до 21:00
МИ ВІДКРИТІ!
ПРАЦЮЄМО ЩОДНЯ,
з 12:00 до 21:00
ATTENTION!
Робота деяких атракціонів здійснюється у суміжному режимі. Просимо звертати увагу на вказівні таблички на атракціонах у парку.
У випадку форс-мажорних ситуацій за необхідності терміново покинути територію атракціону/парку, послуга вважається наданою та час по картці не компенсується.
Для отримання послуги, батьки/супроводжуючі забов`язані знаходитись поруч з ігровим майданчиком/атракціоном та у разі сповіщення про повітряну тривогу негайно забрати дитину.
Neopolis
Neopolis
Привіт, я Neo! Велкам до Neo-реальності — мого паралельного світу. Keep calm ✌️і слухай: я склав цей гайд, щоб ти взнав все, що маєш знати, але по порядку.
Ми підриваємо простір світу розваг, бо нас також запарили однотипні квести і локації, що від початку належать цукровим поні, пухнастим принцескам та супергероям у латексі.
Ми зробили місце, де кожен юзер на ізі знайде свою зупинку: епічний VR чи кібербатл, крейзі атракціон чи дозаправку у рєстіку.
Активності
Івенти
Загальні питання:
+380 50 955 9559
Дні народження:
+380 95 090 0974
Тру інфа про Neopolis
Тру інфа про Neopolis
Тру інфа про Neopolis
Neopolis — це не просто гігабайти карусельок, це реальне цифрове місто, зі змінюваним простором та арт-інсталяціями. Ми генеруємо івенти зі справді крутими героями у кіберпросторі: Мандалорець, Дедпул, Джонні Сільверхенд і Крижана Материнська Плата.
Тож, далі розкажу, як все починалося.
Neopolis — це не просто гігабайти карусельок, це реальне цифрове місто, зі змінюваним простором та арт-інсталяціями. Ми генеруємо івенти зі справді крутими героями у кіберпросторі: Мандалорець, Дедпул, Джонні Сільверхенд і Крижана Материнська Плата. Тож, далі розкажу, як все починалося.
Хроніки Neopolis
Це було гіпердавно: на місці Neopolis був густий ліс 🌳🌳🌳. У ньому проживало три племені, які постійно агрилися одне на одного: Vitran, Acton і Wander. Заруба тривала тисячоліттями. Кожне плем’я мало свого Мага. Маг Vitran міг змінювати навколишнє середовище, типу, генерив вогонь і вітер 💨, Acton міг рухати реально важкі предмети силою думки 💭💭💭, Wander — наділяти воїнів суперсилою . Три ворогуючих племені об'єдналися перед загальною загрозою — Темними Химерами. Ті Химери спали і бачили, як зруйнувати всі кульні Світи. Коротше, племена тестили купу варіків, але з Химерами було неможливо 🚫 домовитися і відкупитися. Еврі тайм ці підлі тварюки з'являлися з нізвідки і крашили все навколо. Три маги об’єдналися в одну тіму й перемістили свої сили до Артефактів, бо ж тільки спільна енергія могла стримати Темних Химер, але було too late ⌛️⌛️⌛...
Минав час і на місці старого лісу виросло моє місто Neopolis — найпрогресивніша міська агломерація у мультивсесвіті. У нас немає траблів з баблом, роботизація — частина життя, віртуалізація, аеротаксі і синтез штучних елементів — це все наша лайтова жиза. Мешканці Neopolis вже давно опанували технологію переміщення в часі ⏱, невидимості, телепортації, крионіки, біохакінгу, віртуальної медицини й штучного інтелекту. Єдине, чого ще не навчилися робити у Neopolis —це переміщуватися в паралельні реальності. Я думав про це і вдень ☀️, і вночі 🌚, бо знав, що мультивсесвіт нескінченний. І одного разу мені некисло фартонуло!
Так, до чого тут маги, Артефакти? Продовжу… Артефакти пролежали на згарищі багато років, поки випадково я їх не знайшов. Вони були, як звичайні каменюки, але мені відразу дійшло, що ці штуки не прості. Я зрозумів, що Артефакти змінюються від емоцій і дій — вони реагували й змінювали кольори. Actoniy ставав зеленим ????, коли я рухався. Vitranum — фіолетовим ????, коли юзав смартфон і шпілив в улюблені ігри. Wanderus — синім ????, якщо я двіжив зі своїми друзями і круто зависав. Одного разу я зібрав усю свою тіму і ми активували всі Артефакти одночасно — вивільнилася величезна світла енергія, ⚡️яка назавжди відкрила портали між світами, що існують в паралельних реальностях. Спочатку я шаленів від щастя, але потім зрозумів, що то був епік фейл, бо разом з усіма іншими порталами відкрився шлях і до Entropolis. Entropolis існує в одному з паралельних світів і є дзеркальним відображенням Neopolis. Це стрьомна, темна версія нашого міста, де все відбувається навпаки: замість фану, задоволення — там зло, страждання й ентропія. Володар Entropolis, барон Ґарґойл випустив своїх тварюк-друзяк — Темних Химер, бо ті були жесть які голодні: вони почали під’їдати енергію Артефактів, а тепер намагаються їх викрасти, щоб самим контролювати переміщення між світами. Я люто засмутився ????… Але завдяки Порталу у вашу реальність до нас почали прибувати нові юзери; ми разом тусимо в Neopolis і Артефакти почали генерити ще більше сили, яка допомагає нам стримувати Темних Химер. Тепер у мене і моєї тіми є місія — вберегти Neopolis від Темних Химер; тому кожен юзер має на повну відірватися у нашому місті, щоб Артефакти не згасали і були нашим щитом.
Моя Тіма
Це, типу, я Neo
Наскільки я знаю, мені 12 років, але це не точно) Трохи крейзі, часом не можу розібратися, чого ж, власне, я хочу. Мій головний драйв – це нові враження, нестримний імпульс. Друзі кажуть, що я ледве не геній, але скажу скромно, що я феєрично розумний, шарю у високих технологіях, фанатію з квантового програмування, систем віртуальної реальності і робототехніки. Я трушний фанат фантастики, квантової фізики, комп'ютерних ігор і просто настолок, коміксів, аніме, моделювання. Іноді моїй фантазії варто пригальмувати, але нереально класно уявляти супермайбутнє, де рулять наука і технології.
Талант
Лідерство, двигун прогресу
Характер
Дивакуватий, суперечливий, допитливий, імпульсивний
Arcada
Якби мені дали завдання описати її лише парою слів, то це були б «двіж» і «ритм»: це дівчина, яка здіймає вітер. Вміє безліч всього: від метання водяних бомб до створення хитрих пасток для монстрів і всяких тварюк. Покровителька аркадних ігор. Ганяє на кібермотику та обожнює драйв. Ми їй подарували крутяцьку сумку, в якій завжди знаходиться потрібний предмет: мотузка, складаний ніж, залізна кулька, титанова викрутка, лазерна указка… Усе, що необхідно для квестів і завдань (а якось там навіть опинився шолом-пінгвін; тільки не питайте, що це і навіщо воно там було).
Талант
Рок-драйв
Характер
Driver, ініціативна, непосидюча, екстрималка
Sola
Sola симпатичніша за всіх тянок з аніме, яких я бачив, і вона завжди на стилі. Але не думай, нічого «такого») Вона просто друг. Коли я зустрів Sola, вона стояла на тому, що «один в полі — воїн» і розраховувати можна лише на себе. Але після знайомства вона почала тусити з нашою тімою, довіряти нам і нашим стратегіям. Живе за принципом «дізнаєшся, як затестиш», тому часто потрапляє у різні халепи. У Sola є надзвичайна перевага: голос у неї такий, що ворогів виносить на раз. Правда, тут обережність не завадить, бо усілякі предмети поруч просто вибухають.
Талант
Вбивчий голос
Характер
Фатальна красуня, хакер, гравець соло, допитлива
Logy
Коли я познайомився з Logy, я очумів: хіба можна бути таким Всезнайкою — в хорошому сенсі слова — ну реально, ходяча Neo-енциклопедія! Він багато часу проводить створюючи, програмуючи власні logy-системи. Це особливі режими, що підвищують різні навички: типу, посилення захисту «Logy-дефенс», посилення нанесення значної шкоди противнику «Logy-дамаг», швидке відновлення, збільшення ігрового здоров'я «Logy-хіл». Він може активувати в себе чіпи з різними logy-системами, які сам генерить. Ірокез Logy — це цілий девайс; там він сейвить усі чіпи.
Талант
Smart-Logy
(система чіпів)
Характер
Винахідник, neo-енциклопедія, розширені смарт-скіли, техноерокез
Delfa
Delfa — трушна подруга. Вона зі світу підводних морських ельфів; подейкують, що в її імені поєдналися дельфін і ельфи відразу. Короч, вона і схожа на ельфійку на максималках. Ніхто, повторюю, ніхто настільки не любить природу, звіряток. Вона навіть говорить з ними. Delfa на ізі все схоплює та все їй цікаво. Не розлучається з навушником, який, правда, більше схожий на морську мушлю або яскравий корал. Так вона конектиться зі світом природи і закликає на допомогу його сили (реальних і космічних птахів, звірів, риб, рослини, космо-шторми, космо-вітри). Ми, коли перший раз побачили, то зависли.
Талант
Знання мови звірят,
призив сил природи
Характер
Підводна ельфійка, не від цього світу, юна натуралістка, добра
Мо
Справжнє ім’я Мо — Moнелеха; це типу, Хамелеон — тільки з переставленими літерами. Ну як таке вимовляти? Тому він просто Мо. Нереальний чувак. Знає мультимільйон способів як злитися з будь-яким навколишнім середовищем: міським, природним, космічним. Вивчає всі види хімії (біохімію, астрохімію, космохімію, геохімію, гідрохімію, квантову, колоїдну хімію); короч, яку тільки придумали хімію — він її всю знає. Життєве кредо Мо — «Змінюйся!». Любить часто змінювати стильок, розпорядок дня, переставляти та змішувати предмети, все що потрапляє в поле зору (й краще самому туди не потрапляти, а то бувало таке, що тебе скопіпастить, а ти і не в курсі).
Талант
Маскування, алхімія
Характер
Маг-вчений, захоплюється хімією, хамелеон, стильний
Clock
Скільки пам’ятаю Clock, він усе життя фанатіє з теорії часу. Проводить експерименти в різних локаціях Neopolis та Всесвіту, щоб навчитися впливати на час, типу, сповільнювати, прискорювати, зупиняти, об'єднувати. У Clock є задумка вдосконалити TTM (TeleporTimeMe) — машину часу, яка вже існує в Neopolis. Вона надає юзерам допуск до телепортації в часі. У нього крейзі-годинник у формі еліпса, насправді ж це — великий 0. Завдяки цьому годиннику Clock може «обнулити» час — всі події, що відбулися під час обнулення, випадають з лінійного часу та історії і зберігаються в Архівах Часу.
Талант
Керування часом
Характер
Мандрівник у часі, винайшов машину часу, дивакуватий, душа компанії
Boost
Це дуже хардовий чувак. Нереально сильний; все життя прокачував банки, вийшов, прямо-таки, танк. Він довго був одинаком, тому не звик багато говорити — більше ніж пару слів ми від нього не чули. Та це взагалі не проблема: якимось чином Delfa розуміє все, що він хотів сказати. Коли Boost потрапив до нашої тіми, виявилося, що йому завжди не вистачало трушних друзів. Boost завжди за правду, він прямо шкірою відчуває несправедливість і тому топить за найслабших. До речі, не раджу його злити чи обдурювати, — вирубить на ізі.
Талант
Танкова міць
Характер
Топить за правду, захисник, розкачаний, витривалий
а тепер про Entropolis
В одному з паралельних світів існує відображення Neopolis, яке називається Entropolis. 🌑 Це гидка, темна версія нашого міста, де все навпаки: замість радості, атракціонів і задоволення там панують зло, страждання і ентропія. 😬 В олдових легендах Entropolis ще не існував, але Темні Химери були завжди, їх викинуло в паралельну реальність після генерації Артефактів, але зараз вони повернулися. 😓 Я з командою перевернув гори тисячолітньої інфи і взнав більше про цих тварюк. 🤜🤛👇
ТЕМНА ХИМЕРА
Є кілька підвидів Темних Химер, але всі вони носять маски і закритий одяг: невідомо, що ховається під масками і одягом — живі істоти, чорний дим або антиматерія. Виявилося, що у цих схиблених створінь є володар, Барон Ґарґойл. Його мета — заволодіти Артефактами, щоб самому керувати порталами у паралельні світи і посіяти в них смуток і зло.
Короч, у нас все нереально динамічно. Ми відрядимо тебе у рейд Global Sprint, де ти будеш рятувати Neopolis і прокачувати свій Lvl. Також зможеш почілити в рєстіку, а коли поповниш свої енергетичні запаси, доєднуйся до батлу за лідерство у кіберспортивних змаганнях і челенджах на виживання.

Ми апгрейдимо всі юзерські системи на бомбічних атракціонах, й, стопроц, гарантуємо повне перезавантаження.
Унікальність